Poniedziałek, 18 maja 2009
400 lat tradycji
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru247
W pierwszej dekadzie maja polscy wydawcy i drukarze byli gośćmi szwedzkiego koncernu papierniczego Holmen. Odwiedzili zakład Hallsta w Hallstavik, jedną z największych papierni w Europie, zapoznając się z systemem uprawy i wyrębu drewna, a także jego przygotowaniem do obróbki na ścier drzewny, podstawowy surowiec do produkcji w Hallsta. Mieli też okazję do szczegółowego zwiedzenia wszystkich linii produkcyjnych oraz do dyskusji o parametrach produkowanego papieru i wymaganiach polskich klientów. Na plantacji leśnej zademonstrowano im natomiast pracę wysokowydajnego kombajnu do ścinania i odgałęziania pni drzewnych. W trzydniowym szkoleniu wzięli udział: Anna Gajewska – dyrektor handlowy wydawnictwa Prószyński Media, Anna Generalczyk – menedżer ds. druku grupy Publicat, Tomasz Kłusek – szef dystrybucji i produkcji w wydawnictwie Harlequin, Magdalena Piechowiak – redaktor z wydawnictwa In Rock, Lucjan Rzepka – pełnomocnik zarządu ds. handlowych w poznańskiej drukarni Abedik, Joanna …
Wyświetlono 25% materiału - 134 słów. Całość materiału zawiera 536 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się