Czwartek, 29 stycznia 2015
Człowiek Roku 2014
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru1/2015
Tadeusza Zyska nasz zespół docenił już wcześniej, przyznając Wydawnictwu Zysk i S-ka tytuł Wydawca Roku 2010 za przywrócenie blasku literaturze podróżniczej. W tym roku nasza redakcja nie miała problemu z wytypowaniem laureata w nowej kategorii Nagród „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”, którą nazwaliśmy „Człowiek Roku”. Tadeusza Zyska wyróżniliśmy za niezwykłe połączenie wydawniczego instynktu i odwagi w realizacji własnych przekonań. – Oferta powinna być dopasowana do gustu czytelników, a nie do oczekiwań recenzentów ważnych tytułów prasowych, bo gusta czytelników trudno dopasowują się do gustów recenzentów. Potrzebne są nowe pomysły i nowe obszary. Chciałbym, aby były to książki dobre, ciekawe i nowatorskie. Sam w każdym razie nie mam żadnych oporów politycznych, wydaję przecież książki „od lewej do prawej strony” sceny politycznej – powiedział szef …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 482 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki