środa, 1 marca 2023
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 588 (4/2023)
Rusza „Tales of EUkraine” – unijny program finansowania dwujęzycznych wydań książek dla dzieci, w którym mogą brać udział również polscy wydawcy. Partnerem programu jest Polska Izba Książki. To projekt współfinansowany przez program Kreatywna Europa Komisji Europejskiej, którego celem jest druk i dystrybucja książek dla ukraińskich dzieci przesiedlonych w kilku krajach europejskich. „Dla europejskich wydawców jest to okazja do wsparcia swoich ukraińskich kolegów i okazania solidarności z najbardziej bezbronnymi ofiarami konfliktu poprzez robienie tego, co potrafią najlepiej: wydawania książek” – wskazują inicjatorzy. Ricardo Franco Levi, przewodniczący Federacji Wydawców Europejskich i Włoskiego Stowarzyszenia Wydawców, oświadczył: „Od początku rosyjskiej agresji na Ukrainę, europejscy wydawcy okazują solidarność wobec …
Wyświetlono 25% materiału - 104 słów. Całość materiału zawiera 418 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się