Wtorek, 1 lutego 2022
PONAD 7 MLN EGZ. SPRZEDANYCH KSIĄŻEK
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 562 (2/2022)
Rok 2020 był dla białostockiej firmy Glosel, specjalizującej się w sprzedaży przez internet książek oraz produktów FMCG, bardzo udany, spółka podwoiła sprzedaż w porównaniu z rokiem 2019, osiągając ponad 246 mln zł przychodów ze sprzedaży. Wygenerowano zysk netto w wysokości 5,1 mln zł. W roku 2021, choć zdecydowanie trudniejszym od poprzedniego, spółka Glosel kontynuowała wzrosty sprzedaży, zarówno na rynku książki, jak i w dynamicznie rozwijającym się segmencie FMCG (poprzez e-sklep Bee.pl), osiągając sprzedaż na poziomie 315 mln zł (wzrost o kolejne prawie 30 proc.) i kończąc kolejny raz rok z zyskiem. Należąca do spółki księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl umocniła swoją pozycję na rynku dystrybucji książek, osiągając w 2021 roku sprzedaż na poziomie ponad …
Wyświetlono 25% materiału - 112 słów. Całość materiału zawiera 448 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się