Wtorek, 30 listopada 2021
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 558 (21/2021)
Firma Tantis.pl jest jednym z  liderów internetowej sprzedaży książek, zabawek i gier w Polsce. Szerzej zaprezentowała się podczas niedawnych 24. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie, gdzie zadebiutowała jako wystawca. Jej oferta zwróciła uwagę, bo obejmowała tytuły kilku dużych wydawnictw, które nie były obecne na targach z  własnymi stoiskami, jak Znak, Wielka Litera, Czarna Owca, Amber czy Pascal. Na stoisku zorganizowano też ponad 20 spotkań autorskich, w tym z prof. Izabelą Wagner, autorką biografii prof. Zygmunta Baumana (Czarna Owca) czy filozofem prof. Tadeuszem Gadaczem. Jako sklep firma działa od 2007 roku. Pierwotnie jako księgarnia internetowa Dobre-ksiazki.pl, która specjalizowała się wyłącznie w  sprzedaży książek i podręczników szkolnych. Od czterech lat sklep działa pod nową nazwą Tantis.pl. Zmieniona została nazwa, ale nie standardy pracy, jak zapewnia jego kierownictwo. – Głównym celem jest dążenie do zapewnienia maksymalnie wygodnego procesu zakupowego, atrakcyjnych …
Wyświetlono 25% materiału - 137 słów. Całość materiału zawiera 548 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się