Poniedziałek, 17 listopada 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru233
We wtorek 4 listopada o godz. 11 w Pałacu Prymasowskim przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa związana z Targami Książki Akademickiej i Naukowej Academia. Targi rozpoczynają się 5 listopada i trwać będą do 7 listopada. Tegoroczna edycja odbędzie się w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie przy ul. Dobrej 56/66. Wstęp na targi jest bezpłatny. Drugą edycję organizują Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego, organizatorem wykonawczym jest firma Murator Expo. Udział w targach zapowiedziało 59 wystawców z całej Polski, którzy …
Wyświetlono 25% materiału - 80 słów. Całość materiału zawiera 322 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki