Poniedziałek, 2 kwietnia 2012
Szansa dla książki szkolnej
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru324
W poprzednim tygodniu odbyła się już XVII edycja Targów Edukacyjnych „Edukacja” w Kielcach. To właśnie stolica województwa świętokrzyskiego od kilku lat jest głównym miejscem prezentacji dorobku wydawniczego oficyn edukacyjnych. Stało się to szczególnie istotne, gdy po 23. edycjach zostały zawieszone, a w konsekwencji zlikwidowane Targi „Edukacja XXI” w Warszawie, które od początku lat dziewięćdziesiątych były głównym punktem na mapie polskiej książki szkolnej. Wydawcy stopniowo przyjmowali kielecką ofertę nie tylko dla prezentacji swoich książek czy programów edukacyjnych, a od zeszłego roku i elektronicznych narzędzi nauczania, ale przede wszystkim dla spotkania z największą w Polsce grupą dyrektorów szkół i nauczycieli. Na Forum Dyrektorów, które w tym roku było organizowane przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli już po raz dziewiąty, zjeżdża się blisko 500 uczestników – dyrektorów szkół i nauczycieli, przedstawicieli władz oświatowych i władz lokalnych, regionalnych i krajowych, jak również szkół wyższych z całej Polski. Stanowi to największą wartość i osiągnięcie kieleckich spotkań. Po raz trzeci w Kielcach odbyło się też Forum Kuratorów ze wszystkich województw. Dodajmy jeszcze, że w tym roku w Forum Dyrektorów brało udział blisko 60 członków Komisji Edukacji, Młodzieży, Kultury i Badań Naukowych (EDUC) Komitetu Regionów Unii Europejskiej, a …
Wyświetlono 25% materiału - 190 słów. Całość materiału zawiera 763 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się