Czwartek, 17 stycznia 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru212
Pierwsza edycja imprezy odbędzie się w dniach 3-5 kwietnia w kompleksie wystawienniczym w Regionalnym Centrum Widowiskowo-Sportowym. Targi adresowane są do podmiotów działających w branżach: wydawniczej, dystrybucyjnej, księgarskiej, drukarskiej, papierniczej i reklamowej. Podczas imprezy rozstrzygnięty zostanie konkurs „Podkarpacki Pegaz”, do którego można zgłaszać książki reprezentujące wszystkie gatunki oraz humanistykę o wybitnych wartościach literackich. Publikacje mogą być wydane przez wydawnictwa z innych regionów niż Podkarpacie, ale muszą zawierać treści dotyczące tego województwa bądź autorem …
Wyświetlono 25% materiału - 72 słów. Całość materiału zawiera 291 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki