Niedziela, 12 marca 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru155
Od ubiegłego roku podejmowane były próby udziału polskich wydawców w Międzynarodowych Targach Książki Interliber w Zagrzebiu, aby po raz pierwszy zaprezentować się na tej największej w szerokim regionie Europy Południowo-Wschodniej imprezie wystawienniczej związanej z książką i literaturą. Organizatorzy złożyli nawet konkretną propozycję, aby nasz kraj wystąpił w roli gościa honorowego w tym roku, podobnie jak przed rokiem byli nim Węgrzy. Niestety, inicjatywa nie została podjęta, co wzbudziło nawet kontrowersję u gospodarzy. Ostatecznie, udało się wykorzystać wsparcie Ars Polony, która już poprzednio uzgodniła wymianę barterową i udostępniła polskim firmom powierzchnię wystawienniczą. Stoisko uzyskało też patronat Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, a niektóre działania organizacyjne wykonała redakcja „Magazynu Literackiego KSIĄŻKI”. Należy podkreślić wielki wkład polskiej ambasady w Zagrzebiu, która nie tylko zapewniła powiększenie stoiska i jego stałą obsługę, ale też transport …
Wyświetlono 25% materiału - 128 słów. Całość materiału zawiera 515 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki