Poniedziałek, 6 marca 2006
Edukacja XXI po raz dwudziesty, a Krajowe nadal w grudniu
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru159
Po przejęciu przez Ars Polonę w grudniu ubiegłego roku spółki organizującej Targi Książki Edukacyjnej Edukacja XXI do wydawców trafiła oficjalna oferta zapraszająca do uczestnictwa w ich 20. już edycji. Termin 16-19 marca nie uległ zmianie w stosunku do zapowiedzi Andrzeja Pieniaka, który obecnie jest dyrektorem odpowiedzialnym za organizację wszystkich imprez targowych Ars Polony. A jest ich sporo, bo dwie edycje targów „ogólnych” – międzynarodowe i krajowe – oraz dwie targów edukacyjnych – marcowa i sierpniowa. Do …
Wyświetlono 25% materiału - 76 słów. Całość materiału zawiera 306 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki