środa, 30 stycznia 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru213
14. edycja Targów Wydawców Katolickich odbędzie się w dniach 28-30 marca. I niewykluczone, że… w starym miejscu, czyli w sali sportowej szkoły podstawowej przy ul. Św. Bonifacego na warszawskich Stegnach. – Sala została jednak wyciszona, hałas spadł o 10 decybeli. Ponadto utwardzono i powiększono parking, poszerzono wejście przystosowując je do ruchu wózków inwalidzkich – mówi ks. Marek Otolski, szef imprezy i prezes organizującego ją Stowarzyszenia Wydawców Katolickich oraz zastępca dyrektora ds. handlowych w Wydawnictwie Księży Marianów. Ceny za stoiska od pięciu lat są na tym samym poziomie, choć – jak mówi ks. Marek – wszystko poszło w górę. Wystosowane zostały wnioski o wsparcie imprezy …
Wyświetlono 25% materiału - 104 słów. Całość materiału zawiera 418 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się