Czwartek, 14 lutego 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru214
Do udziału w 14. Targach Wydawców Katolickich, które odbędą się w dniach 28-30 marca, zgłosiło się już 80 wystawców. – Istnieje jeszcze ostatnia szansa przyjęcia dodatkowych zgłoszeń – mówi ks. Marek Otolski MIC, dyrektor imprezy – ale pod warunkiem, że otrzymamy je przed zakończeniem prac redakcyjnych nad katalogiem targowym, czyli do połowy lutego. Jest kilku wydawców, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach, a wciąż się nie zgłosili. Ich brak nie będzie jednak decydować o obrazie segmentu publikacji katolickich. Warto przy tym podkreślić, że w tym roku kilku wydawców, wśród nich Księgarnia św. Wojciecha, Edycja św. Pawła czy Jedność, zamówiło większe powierzchnie niż wcześniej, co dobrze rokuje na …
Wyświetlono 25% materiału - 106 słów. Całość materiału zawiera 424 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się