środa, 6 czerwca 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru196
No cóż… W zasadzie to już koniec tej spektakularnej potyczki. Sprawa doczekała się finału: Tinky Winky siedzi… w leczniczym zakładzie „gdzieś w Polsce” i mimo protestów międzynarodówki organizacji wszelkich, z Parlamentem UE na czele, poddawany jest intensywnej terapii reorientacji seksualnej. Jest szansa, że wyzdrowieje. Nie ma co ukrywać, LPR odniosła spektakularny sukces, wygrała bitwę (choć jeszcze nie wojnę) o zdrowie Polaków i ich narodową krzepę. Rada Polityczna LPR poszła za ciosem i przyjęła dyrektywę, że dość już tej idiotycznej poprawności politycznej i że od tej pory rzecz będzie nazywana po imieniu. Minister Mirosław Orzechowski w zastępstwie za swojego pryncypała Romana Giertycha oświadczył w publicznej TV: „Żadne tam geje! To pederaśśści!” – z naciskiem na spółgłoskę syczącą w środku. Dalej zaś wyjaśnia: „pojęcie »gej« zaciera istotę rzeczy, »pederasssta « natomiast tłumaczy wszystko”. Owej „istoty” minister co prawda nie opisał szczegółowo, ale wyraził nadzieję, że Tinky Winky przestanie już wodzić polskie dzieci na pokuszenie i rzeczniczka praw dziecka Elżbieta Sowińska podziela jego pogląd. Należy dodać, że wsparcia LPR-owi udzielił też oj. dyr. Tadeusz Rydzyk, który perorował nerwowo w swojej radiostacji: „Postać ta (Tinky Winky) jest wyraźnym symbolem zboczenia, jakim jest gejostwo. Po pierwsze, jest różowa, kolor gei (tak w oryginale – przypisek redakcji „Gazety Wyborczej”), po drugie, ma antenkę w kształcie trójkąta, a to przecież ich symbol, po trzecie, nosi coś w …
Wyświetlono 25% materiału - 220 słów. Całość materiału zawiera 883 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki