Czwartek, 28 stycznia 2021
ROZMOWA Z MAGDALENĄ DUSZYŃSKĄ-WALCZAK, PREZESEM ZARZĄDU WYDAWNICTWA NOWA ERA
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 539 (2/2021)
Jak oceniasz miniony rok? Rok 2020 był bardzo trudnym rokiem dla nas wszystkich, także w obszarze edukacji. Pandemia koronawirusa, wprowadzone obostrzenia oraz nauka zdalna zdeterminowały edukację w Polsce. W połowie marca 2020 sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że szkoły były zmuszone praktycznie z dnia na dzień do przejścia na nauczanie zdalne. Nauczyciele, uczniowie i rodzice zostali w związku z tym postawieni wobec wyzwań, do których wielu z nich nie było przygotowanych. Trudności piętrzyły się na wielu poziomach: od obsługi sprzętu i oprogramowania, poprzez organizację procesu nauczania, po aspekty psychologiczne. Od samego początku stało się dla nas jasne, że Nowa Era nie może ich zostawić samym sobie. Z pewnością podjęliście szereg działań… Tak, natychmiast rozpoczęliśmy działania wsparciowe, które zaangażowały większość „nowoerowych” zespołów. Udostępniliśmy bezpłatnie większość naszych zasobów, aby zapewnić wszystkim uczestnikom procesu dydaktycznego darmowe, łatwo dostępne narzędzia i materiały ułatwiające nauczanie online, ale nie tylko. Uruchomiliśmy także program „Edukacja na czasie” – była to (i nadal jest) przestrzeń, w której nasi …
Wyświetlono 25% materiału - 145 słów. Całość materiału zawiera 581 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się