Poniedziałek, 18 maja 2009
Wybrano Książki Audio 2008 roku
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru247
11 maja w Pałacu Prymasowskim w Warszawie podczas uroczystej gali ogłoszono wyniki konkursu na Książki Audio 2008 roku, którego organizatorami są sklep Nexto.pl i Biblioteka Analiz. Wręczono sześć nagród dla najlepszych tytułów, które otrzymały największą liczbę głosów w poszczególnych kategoriach tematycznych. W kategorii „Oprawa graficzna” doceniono dwa dodatkowe tytuły, które otrzymały wyróżnienia. Pierwsza edycja konkursu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wydawców i mediów. Konkurs rozpoczął się w drugiej połowie lutego trzytygodniowym etapem zgłoszeń, w którym wydawcy mogli nadsyłać najlepsze swoje produkcje poprzez formularz udostępniony na stronie konkursu (Ksiazkaaudioroku.pl). Do nominacji zostało zgłoszonych aż 116 tytułów, wydanych kiedykolwiek przed 2009 rokiem. W pierwszej edycji udział wzięło aż 23 wydawców, a więc znaczna część podmiotów, których głównym obszarem działalności jest oferowanie audiobooków. Wśród produkcji znalazły się tytuły wydawnictw takich jak: Agora, Muza, Znak, Bellona, Media Rodzina, Audioclub.pl, Biblioteka Akustyczna, Promatek Audio czy Złote Myśli. Spośród wszystkich zgłoszeń nominowanych zostało po osiem tytułów w ramach pięciu kategorii merytorycznych oraz 14 …
Wyświetlono 25% materiału - 157 słów. Całość materiału zawiera 628 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się