środa, 4 lutego 2015
Jubileuszowe wydanie
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru400
Pomysł wydawania Biblioteki Analiz narodził się podczas Targów Książki w Krakowie w październiku 1999 roku. Chciałem zaoferować branży dwutygodniowy newsletter, oszczędny graficznie, adresowany do menadżerów, dostarczający najważniejsze informacje biznesowe. To były czasy, kiedy by połączyć się z internetem trzeba było wybierać numer telefoniczny. Czasy Windows 3.11 i systemów operacyjnych DOS. Czasy, w których królował papier. Drukowany dwutygodnik o rynku książki odniósł sukces, którego się nie spodziewałem, a który był wpisany w tamte – dobre – czasy. Dobre dawno się skończyło. Biblioteka Analiz wciąż trwa, przez te lata nie opuściliśmy ani jednego numeru, zaledwie kilka razy zdarzały nam się opóźnienia – zawsze związane z autoryzacją informacji. Mamy świadomość, że pracujemy dla branży, która ponad wszystko kocha papier i druk. Wszyscy – i my, redakcja, i nasi czytelnicy, jesteśmy dziećmi Gutenberga. I wcale nam z tego powodu nie jest wstyd, choć często żal, że tamta epoka się kończy. A poza żalem, niepewność, jakie będzie jutro? Kiedy zaczynałem wydawanie Biblioteki Analiz sam łamałem teksty, odbierałem egzemplarze z drukarni, ręcznie wypisywałem adresy na kopertach i faktury, sam pisałem większość tekstów. Największym osiągnięciem było zbudowanie wokół dwutygodnika zespołu ludzi, pasjonatów jak ja zainteresowanych biznesowym obiegiem książki. …
Wyświetlono 25% materiału - 191 słów. Całość materiału zawiera 766 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się