Wtorek, 1 lutego 2022
TRZY ŚWIATY: FICTION, NON-FICTION I DLA DZIECI
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 562 (2/2022)
Młodzież górą. Nie wiadomo tylko, może to już dorośli? Spoglądając na dane z panelu BookScan Polska bez podziału na kategorie, na początku 2022 roku króluje autorka kryjąca się pod dwoma pseudonimami: „Pizgacz” oraz Herytiera. Z Twittera wynika, że jest na pierwszym roku studiów, które chyba jej nie leżą, ma szeroką bazę fanowską, z którą omawia kolejne odcinki swojej twórczości, a fakt, że wszystko to ukazało się w postaci bestsellerowej cegły „Start a Fire. Runda pierwsza” jest zaskakujący i ogólnie Wattpad jest gituwa. Osobiście widzę to w kategorii książek dla młodzieży, ponieważ Bartek Chaciński tłumaczy, że uje się nie kreskuje a uwa się nie kreskuwa. Z drugiej strony szacowne wydawnictwo …
Wyświetlono 25% materiału - 109 słów. Całość materiału zawiera 439 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się