Poniedziałek, 4 kwietnia 2022
TRZY ŚWIATY: FICTION, NON-FICTION I DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 566 (6/2022)
Pierwsze tygodnie wojny w Ukrainie pokazały ogromne oddolne zaangażowanie w pomoc uchodźcom, co odbiło się także na zakupach książek. W tygodniach 9. i 10. roku 2022 (28 lutego-13 marca), które pokazujemy w zestawieniach sprzedaży dla kategorii fiction, non-fiction oraz dla dzieci i młodzieży zbiorowym zwycięzcą byli prywatni nabywcy książeczek aktywizujących dla maluchów: kolorowanek i malowanek. Wygląda na to, że powszechnie założyliśmy, że to jest produkt pierwszej potrzeby. A jeśli spojrzymy na …
Wyświetlono 25% materiału - 71 słów. Całość materiału zawiera 285 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się