Piątek, 19 sierpnia 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru441
Instytut Książki ogłosił dziś drugą edycję konkursu dla ilustratorów TRZY/MAM/ KSIĄŻKI. Celem konkursu TRZY/MAM/KSIĄŻKI jest wyłonienie czytelniczego "trójpaku" - zestawu trzech książeczek, które rosnąć będą wraz z dzieckiem, od noworodka po przedszkolaka. "Zależy nam by, czytelnicza >>wyprawka<< była stałym elementem niemowlęcego ekwipunku, równie ważnym jak pielęgnacyjne akcesoria, którymi krewni i znajomi zwykli obdarowywać młodych rodziców. Liczymy na to, że pomysłowość i uroda wyłonionych w konkursie książek stanie się >>wzorcem z Sevres<< dobrego smaku edytorskiego, punktem odniesienia dla twórców kultury dedykowanej najmłodszym" - czytamy w komunikacie organizatora akcji. Nagroda główna za najlepszy projekt wyniesie 25 …
Wyświetlono 25% materiału - 94 słów. Całość materiału zawiera 377 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki