Poniedziałek, 10 kwietnia 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru165
Po długotrwałej wojnie cenowej o podręczniki, być może przyjdzie czas na następną. Padały już w ostatnich czasach, negowane przez wydawców, propozycje drukowania na cieńszym, a więc lżejszym papierze, teraz kolej na papier ekologiczny. Jak podało „Życie Warszawy”, firma MAP Polska (wcześniej Ecco Papier) chce, by wydawcy drukowali podręczniki na takim właśnie surowcu. Tymczasem, jak zauważył Piotr Marciszuk, już sami handlowcy firmy, przedstawiając ofertę przyznali, że papier ekologiczny nie nadaje się do druku książek szkolnych. – Zarekomendowali mi ten papier na zeszyty ćwiczeń, gdzie jakość druku nie jest najważniejsza – mówi właściciel Stentora. Jego zdaniem, wydrukowana na …
Wyświetlono 25% materiału - 96 słów. Całość materiału zawiera 384 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki