Poniedziałek, 3 marca 2014
Poznańskie Spotkania Targowe 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru376
Pomimo, że była to trzynasta edycja tak ważnego dla polskiej książki wydarzenia, jakim są Poznańskie Spotkania Targowe – Książka dla Dzieci i Młodzieży, to okazało się, że nie była to nie tylko edycja feralna, ale wręcz przeciwnie – bardzo udana. Uroczyste otwarcie stało się wielkim wydarzeniem medialnym i to głównie dzięki obecności Anny Komorowskiej, małżonki prezydenta RP. Jej pojawienie się, a wraz z nią wielu innym znamienitych gości, przyciągnęło nie tylko media, ale też bardzo liczną grupę prawdziwych miłośników książki dla najmłodszych. Lista wystawców objęła 49 firmy, a 7 wystawców uczestniczyło w towarzyszącym Salonie Wyposażenia Szkół. Idea połączenia targów książki z Targami Edukacyjnymi, których w tym roku w Poznaniu odbyła się już osiemnasta edycja, sprawdza się od wielu lat, bo uczestnicy wszystkich tych imprez się wymieniają, co powoduje, że organizatorzy doliczają się nawet 40 tys. odwiedzających, wśród których dominują oczywiście młodzi ludzie, poszukujący najlepszej oferty edukacyjnej w rejonie – na wszystkich szczeblach nauczania, od szkół podstawowych po szkolnictwo wyższe. Część z nich, ku zadowoleniu twórców targów książki dziecięcej i młodzieżowej, dociera do stoisk wydawców, zwłaszcza, że są one z roku na rok coraz bardziej atrakcyjne. Do tego zachęca ich do odwiedzin szereg innych atrakcji, spotkań autorskich, konkursów i wspólnych zabaw, również dla najmłodszych. Niestrudzonym liderem poznańskiej imprezy jest – od jej początków – pełna …
Wyświetlono 25% materiału - 214 słów. Całość materiału zawiera 859 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się