Niedziela, 30 kwietnia 2017
Programy MKiDN 2017
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru458
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosił decyzje w sprawie odwołań w ramach I naboru dwóch istotnych Programów na rok 2017: Promocja czytelnictwa oraz realizowanego premierowo Programu Partnerstwo dla Książki. Promocja czytelnictwa Celem pierwszego z nich jest wspieranie wartościowych form promowania czytelnictwa, zarówno poprzez dofinansowywanie innowacyjnych szeroko zakrojonych programów promujących powszechne praktyki czytelnicze, jak i poprzez wsparcie dla przedsięwzięć promujących najbardziej znaczące zjawiska literatury współczesnej. Przypomnijmy, że w ramach procedury konkursowej o dotację w ramach I naboru do tegorocznej edycji Programu ubiegało się blisko 520 zadań. Jego budżet na 2017 rok wyniósł 5,75 mln zł, z czego 1,34 mln zł zarezerwowano na finansowanie zadań wieloletnich z lat 2015-2016. W ramach I naboru decyzją Ministra Kultury dofinansowanie na łączną kwotę 3.677.150,00 mln zł otrzymało 91 projektów. Natomiast w wyniku procedury  odwoławczej budżetowe dofinansowanie otrzymało także kolejnych 28 zadań, dla których wsparcie finansowe wyniesie łącznie 1.798.100,00 zł. Wynika z tego, że generalnie na projekty zgłoszone w postępowaniu konkursowym przeprowadzonym od jesieni 2016 roku przyznano dotacje w …
Wyświetlono 25% materiału - 163 słów. Całość materiału zawiera 652 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się