Poniedziałek, 15 kwietnia 2019
XX TARGI WYDAWCÓW KATOLICKICH
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 495 (6/2019)
Ponad 180 wystawców z  całego kraju, 12 tys. prezentowanych publikacji, przeszło 150 wydarzeń towarzyszących, blisko 40 tys. zadowolonych czytelników – tak prezentuje się wstępne podsumowanie jubileuszowej edycji Targów Wydawców Katolickich (TWK), które odbywały się między 4 a 7 kwietnia. Ta frekwencja przekłada się na kilkaset tysięcy książek, które w ciągu czterech targowych dni wzbogaciły rodzinne biblioteczki w tysiącach polskich domów. – Jednym z głównych zadań TWK jest promocja Dobrego Słowa i dobrej książki, szerzenie wiedzy o potrzebie kontaktu z książką – deklaruje ks. Roman Szpakowski, prezes Stowarzyszenia Wydawców Katolickich, które jest organizatorem Targów. Największa aktywność czytelników tradycyjnie koncentrowała się wokół spotkań z ulubionymi autorami. Rekordowo długa kolejka ustawiła się w sobotnie wczesne popołudnie do stoiska Wydawnictwa Esprit, gdzie z czytelnikami spotkał się ks. Piotr Glas. Jeden z targowych namiotów wręcz pękał w szwach podczas sobotniego koncertu zespołu dziecięcego Turbo Anioły. Tradycyjnie kilkusetosobową widownię zgromadziły, przygotowane przez Telewizję Polską, pokazy filmów dokumentalnych prezentujące dorobek tak wybitnych postaci polskiej historii w XX wieku, jak Jana Paweł II, Józef Piłsudski, Danuta Siedzikówna „Inka”. – Cieszy prestiż, jaki towarzyszy Nagrodzie Stowarzyszenia Wydawców Katolickich Feniks. W  tegorocznej edycji, …
Wyświetlono 25% materiału - 183 słów. Całość materiału zawiera 733 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się