Wtorek, 17 maja 2011
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru300
 Nie od dziś wiadomo, że najcenniejsza w biznesie jest wiedza, bo wiedza daje władzę, a Biblioteka Analiz również nie od dziś ułatwia „ludziom z branży” trzymanie ręki na pulsie. Rankingi, nagrody, nominacje, przejęcia, procesy, sukcesy i porażki tych wielkich i tych małych zebrane w przejrzystą całość stanowią z pewnością zaletę pisma. Dla tych, którzy szukają konkretów, znajdzie się tam zawsze spora dawka informacji ze świata książki. ci, którym zależy, by nie zostawać w tyle za dynamicznie rozwijającym się procesem digitalizacji, światem e-booków, audiobooków i tym podobnych wciąż jeszcze nowinek, również nie powinni czuć się zawiedzeni. A do tego można odnaleźć też (co dla jednych będzie wadą, dla innych zaletą) teksty przedstawiające ważkie problemy rynku książki potraktowane z dozą subiektywnej oceny i krytycznym komentarzem. I o ile już sam fakt istnienia medium, dzięki któremu zainteresowani uzyskają niezbędne i rzetelne informację, jest chwalebny, o tyle poruszanie przez dziennikarzy Biblioteki …
Wyświetlono 25% materiału - 147 słów. Całość materiału zawiera 588 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki