Poniedziałek, 23 września 2019
BEZMYŚLNOŚĆ CZY PREMEDYTACJA?
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 506 (17/2019)
„Wgrywaj dokumenty i dziel się z innymi tym, co naprawdę kochasz! Docer to najlepsze miejsce w polskim internecie na przechowywanie Twoich dokumentów! Nielimitowany upload. Na pewno masz jakieś hobby! Nie czekaj tylko wgrywaj wszystkie dokumenty z nim związane i zarażaj swoją pasją innych!” – tak reklamuje się serwis Docer.pl. Entuzjastów udostępniania plików w celach hobbystycznych znalazło się wielu. A że wśród najczęściej wymienianych zainteresowań, obok np. muzyki czy filmu, pojawia się książka, to i bez trudu w serwisie znaleźć można pliki z dowolnymi publikacjami. Na Docerze działa wyszukiwarka, zawartość serwisu dostępna jest też w Google, więc bez większego wysiłku można ściągnąć np. „365 dni” Blanki Lipińskiej, „Mister” E.L. James, „Sodomę” Frédérika Martela, hit lekturowy „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi” Rafała Kosika czy bestseller ostatnich tygodni „Zjazd absolwentów” Guillaume Musso. Poza tym udostępniono wiele plików z podręcznikami, a informacją o nich studenci chętnie dzielą się np. na Facebooku. Dla przykładu taki …
Wyświetlono 25% materiału - 153 słów. Całość materiału zawiera 614 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się