Piątek, 11 grudnia 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru414
Księgarnia Tarabuk jest "na walizkach", poinformowała "Gazeta Stołeczna" w wydaniu z 11 sierpnia. Powodem kłopotów jest nie tylko niezapłacony czynsz w wysokości ponad 31 tys. zł, ale też napięte stosunki z właścicielem lokalu czyli ze Spółdzielnią Mieszkaniową "Radna". Pod koniec lipca spółdzielnia wypowiedziała wynajem lokalu dla Tarabuka, który mieści się w pawilonie handlowym przy ul. Browarnej 6 na warszawskim Powiślu i stała się "ważnym miejscem na studenckiej mapie Warszawy". Jak poinformował "Gazetę Stołeczną" Jakub Bułat, właściciel popularnej księgarni, termin opuszczenia lokalu wyznaczono na 2 listopada. 12 sierpnia wspólnie ze stowarzyszeniem Miasto Jest Nasze szef księgarni zorganizował spotkanie, na które zaprosił mieszkańców budynków należących do spółdzielni "Radna". Tarabuk istnieje w obecnej lokalizacji od dziesięciu lat. Jak czytamy w artykule w "Gazecie Stołecznej" autorstwa Agnieszki Kapeli, …
Wyświetlono 25% materiału - 124 słów. Całość materiału zawiera 497 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki