Poniedziałek, 17 lutego 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru375
Niespełna 100 dni pozostało do kolejnej, jubileuszowej edycji Warszawskich Targów Książki, które w terminie 22-25 maja odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie. W ubiegłorocznej edycji gościliśmy 500 wystawców z 18 krajów, 520 autorów oraz ponad 60 tys. zwiedzających. Jak informują organizatorzy imprezy, liczba wystawców tegorocznych WTK stale rośnie. Swój udział zapowiedzieli goście z zagranicy, a wśród nich przedstawiciele: Australii, Belgii, Bułgarii, Czech, Francji, Grecji, Kosowa, Meksyku, Niemiec, Rosji, Słowacji, Tajwanu, Turcji, Ukrainy, Węgier i Wielkiej Brytanii. Do grona wystawców tegorocznych Warszawskich …
Wyświetlono 25% materiału - 82 słów. Całość materiału zawiera 329 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się