Poniedziałek, 18 października 2010
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru285
12 października portale branżowe opublikowały informację następującej treści: „11 października 2010 roku Zgromadzenie Wspólników Wydawnictwa W.A.B. zdecydowało o zmianie w zarządzie firmy. Z dniem 11 października 2010 roku zarząd opuściła, w związku z zakończeniem jej zadań, Pani Beata Stasińska [na zdjęciu]. Przez kolejne sześć miesięcy pozostanie ona nadal pracownikiem wydawnictwa. Zmiana, w związku z wcześniejszym podziałem obowiązków, nie wpływa na bieżącą działalność zarządu i odpowiada planom rozwojowym wydawnictwa”. Muszę przyznać, że tak empatycznego i pełnego zgodnych intencji oświadczenia nie zdołałby napisać żaden z autorów zasłużonego wydawnictwa – zarówno dawnych, jak i obecnych. A władają oni piórem po mistrzowsku. Czytając je, niemal paliłem się ze wstydu, że nie przywdziałem zawczasu garnituru! Jednocześnie tajemnicą pozostaje powód, dla którego strony postanowiły się rozstać. …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 483 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się