Wtorek, 24 października 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru180
Tegoroczne Targi Książki w Krakowie upłynęły pod znakiem konferencyjnego maratonu z zakresu prawa autorskiego. W ciągu dwóch pierwszych dni odbyły się trzy konferencje prowadzone przez prawników specjalizujących się w prawie własności intelektualnej. Pierwszego dnia o praktyce umów w branży wydawniczej mówiły Joanna Lassota, adwokat w Kancelarii Lassota i Partnerzy oraz Joanna Hetman, radca prawny w Kancelarii Patrimonium. Omówiono podstawowe rodzaje umów stosowanych w obrocie wydawniczym, zwrócono uwagę na najbardziej istotne ich elementy, wskazano potencjalne niebezpieczeństwa, wszystko przeplatając praktycznymi przykładami. Drugiego dnia targów odbyły się dwie konferencje – jedna po drugiej. Najpierw w …
Wyświetlono 25% materiału - 92 słów. Całość materiału zawiera 371 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się