Poniedziałek, 28 sierpnia 2006
Wydawnictwo Otwarte
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru176
Mówi Robert Chojnacki, prezes i redaktor naczelny powołanego przez Znak Wydawnictwa Otwartego: „W roku 2006 zamierzamy opublikować 8-10 tytułów, tyle przynajmniej mamy w miarę mocnych armat. Choć na pierwszy rzut oka mogą wyglądać niewinnie. Za rok będzie ich ponad 20, w 2008 już ok. 40. Docelowo zamierzamy wydawać do 60 książek rocznie, ale nie będziemy tego robić na siłę – rynek skoryguje nasze plany”. Wspomniane „w miarę mocne armaty” to m.in. „Niewyspani”, debiut prozatorski Marty Kuszewskiej czy „Zielone pantofle” znanej modelki, Agnieszki Maciąg. Także „Szpital Królestwo. Dzienniki Eleanor Dresu”, „pozycja z tajemniczego archiwum Stephena Kinga”. Dla tych, …
Wyświetlono 25% materiału - 97 słów. Całość materiału zawiera 388 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się