Poniedziałek, 13 marca 2006
9. Targi Książki w Krakowie
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru153
Gdy na Państwa biurka trafi ten numer Biblioteki Analiz (jakże inny od wcześniejszych, prawda?), trwać będą ostatnie przygotowania do dziewiątej już odsłony Targów Książki w Krakowie. Ekscytowaliśmy się tym po wielokroć, ale powtórzmy jeszcze raz. Znów pobite zostaną rekordy popularności imprezy mierzone liczbą wystawców (368 przy 331 w roku 2004), przeznaczoną pod stoiska powierzchną (o 200 mkw. netto więcej) oraz frekwencją (tę podamy w kolejnym numerze pisma). Imprez też będzie więcej. Czego zatem życzyć Krakusom? Najłatwiej powiedzieć – kolejnych rekordów za rok. Nie jest to jednak takie łatwe. Jak wiadomo, każde przedsięwzięcie, także targi książki, w pewnym momencie osiąga swą masę krytyczną, co należy widzieć jako zjawisko ze wszech miar naturalne (od przynajmniej dwóch lat na granicy tej balansują stołeczne MTK). Czy w przypadku krakowskiej imprezy mamy już do czynienia z tą masą, czy jeszcze nie, przekonamy się najpewniej za dwa, może nawet za trzy lata. Na fali okrągłej rocznicy za rok znów pobite zostaną rekordy (chyba, że nowa hala okaże się totalnym niewypałem i wystraszy potencjalnych wystawców – …
Wyświetlono 25% materiału - 169 słów. Całość materiału zawiera 679 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki