Czwartek, 1 grudnia 2022
Pani redaktor wspomniała, że mógłbym połączyć wakacyjny wojaż z opisem jakiejś ciekawej księgarni. Temat nader miły i na czasie, stacjonarnych księgarń nam ubywa, więc każdy przykład się nada. Obawiam się jednak, że Kos, wyspa „nie długa, nie krótka, lecz w sam raz”, miejsce urodzin Hipokratesa („ktoś musiał się tu urodzić”, jak bez entuzjazmu powiedział Bill Bryson o Des Moines w stanie Iowa, gdzie przyszedł na świat…), księgarniami raczej nie słynie. Prowadzili taką, pomieszanie z poplątaniem, moi znajomi Anglicy, ale ich powrót do Zjednoczonego Królestwa zadał cios rynkowi czytelniczemu na wyspie Kos. Lektury w hotelach, kawiarniach, a nawet u plażowych zawiadowców leżakami i parasolami to książki pozostawiane przez urlopowiczów. Wylegując się pod …
Wyświetlono 25% materiału - 103 słów. Całość materiału zawiera 415 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się