Piątek, 22 lipca 2016
Rozmowa z Adamem Zyskiem, organizatorem 'lata z książką'
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru6/2016
- Jak był cel Wydawnictwa Zysk i S-ka, gdy po raz pierwszy podejmowaliście się państwo organizacji "Lato z książką"? - Pierwsza edycja była próbą zaktywizowania wczasowiczów wypoczywających w Łebie. Podczas pierwszej edycji impreza była organizowana tylko w Łebie i tylko przez dwa dni. Z czasem zaczęła się powiększać i od poprzedniego roku imprezę organizuje agencja marketingowa ZyskMedia, która została przeze mnie stworzona w celu rozwijania między innymi takich projektów. - Jak zareagowali autorzy, a jak publiczność? - Z punktu widzenia organizatora zawsze ciężko jest to oceniać. Mogę powiedzieć, że w zdecydowanej większości pozytywnie, czego dowodem jest to, że w …
Wyświetlono 25% materiału - 99 słów. Całość materiału zawiera 398 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki