Wtorek, 11 grudnia 2012
Sukces targów w Łodzi
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru343
W tym mieście od piątku do niedzieli (7-9 grudnia) trwała druga edycja spotkania targowego zatytułowanego Salon Ciekawej Książki – Targi Nowej Książki. Ubiegłoroczna premiera była – jak na pierwszą odsłonę – bardzo udana, ale wiele osób czekało na sprawdzenie się organizatorów, a przede wszystkim łódzkich czytelników – czy uznali już to wydarzenie za swoje. Wydaje się, że wszystkie te warunki zostały spełnione. Organizatorzy, czyli kierownictwo Międzynarodowych Targów Łódzkich, zrealiowali najważniejszą obietnicę złożoną przed rokiem i dokonali wielkiego wyczynu – na potrzeby imprezy udostępniono najnowocześniejszą halę wystawienniczą w Polsce z kompleksem wygodnych sal konferencyjnych, dzięki czemu Łódź wyprzedziła zarówno organizatorów Warszawskich Targów Książki, którzy dopiero w maju przyszłego roku zaproszą wystawców i zwiedzających do nowych – również bardzo funkcjonalnych – pomieszczeń na Stadionie Narodowym, a także organizatorów Targów Książki w Krakowie, którzy nową inwestycję mają udostępnić dopiero za dwa lata. Nowa hala w Łodzi przy al. Politechniki, ze wspaniale przeszkloną fasadą, ma powierzchnię 5700 mkw., z czego w obecnej edycji Salonu wykorzystano jedynie 2800 mkw., co stwarza znaczne rezerwy do wykorzystania w przyszłości. Należy przy tym odnotować, że w tym roku sprzedano 500 mkw., gdy …
Wyświetlono 25% materiału - 184 słów. Całość materiału zawiera 737 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się