Wtorek, 4 czerwca 2024
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 618 (10/2024)
Biblioteka Analiz prowadzi badanie dotyczące polskiego rynku książki w ramach programu własnego Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych: Rozwój Sektorów Kreatywnych. Celem badania jest dostarczenie aktualnej wiedzy na temat kondycji sektora produkcji książkowej w Polsce i pozycji branży w Europie. Jego celem jest też upowszechnienie informacji o potencjale polskiej branży książkowej, który przechodzi przez dynamiczne zmiany. Obecnie brak jest kompleksowych opracowań przybliżających funkcjonowanie rodzimej branży wydawniczej. Chcemy unaocznić wszystkim, jaką siłę gospodarczą i społeczną tworzy: ile firm wydawniczych działa na rynku, dla ilu pracowników etatowych jest źródłem zatrudnienia. Badanie ma także na celu określić charakter produkcji wydawniczej realizowanej w Polsce. Jak bardzo ważne są zbieranie i analiza …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 423 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się