Poniedziałek, 16 listopada 2009
Targi Książki Historycznej w nowej odsłonie
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru260
Ponad 100 proc. dostępnej powierzchni wystawienniczej w Zamku Królewskim w Warszawie rozdysponowali organizatorzy tegorocznej edycji Targów Książki Historycznej, które odbędą się w dniach 26-29 listopada. Biblioteka Analiz współuczestniczy w promocji tej imprezy, choć biorąc pod uwagę estymę, jaką cieszy się ona w branży, zasługuje na miano samograja. W niemałym z pewnością stopniu dzięki entuzjazmowi wszystkich zaangażowanych stron – organizatorów, czyli Porozumienia Wydawców Książki Historycznej oraz Zamku Królewskiego (od tego roku), wystawców, a także czytelników. Informacji o przygotowaniach do imprezy nie zabrakło także w trakcie spotkania, jakie odbyło się 6 listopada pod Wawelem, podczas 13. Targów Książki w Krakowie. O idei TKH i przygotowanej na ten rok ofercie opowiadali: Zbigniew Czerwiński, przewodniczący Porozumienia Wydawców Książki Historycznej, Ziemowit Koźmiński, zastępca dyrektora Zamku Królewskiego w Warszawie, oraz Waldemar Michalski, szef targów. Od kwietnia wiadomo, że wieloletnie starania, których celem była przeprowadzka do nowej lokalizacji, zakończyły się sukcesem. Wydawcy „historyczni” zagoszczą więc w Arkadach Kubickiego, które wiosną, po 14 latach generalnego remontu, oddano do użytku. Nowa siedziba targów ma 11 m. szerokości i 200 m. długości, więc do zagospodarowania jest ponad 2000 mkw. Dwie trzecie powierzchni zostanie przeznaczone na ekspozycję książek, pozostałą część zajmie sala seminaryjna oraz restauracja targowa. – Będzie to duży kiermasz w profesjonalnej zabudowie wzniesionej przez wyspecjalizowaną firmę. Tym razem targi znajdą się na jednej kondygnacji, a nie na kilku, jak dotychczas – wyliczał zalety tegorocznej ekspozycji Zbigniew Czerwiński. W myśl umowy podpisanej z Zamkiem Królewskim targi zagoszczą tu na co najmniej trzy najbliższe lata. Informacja, informacja i jeszcze raz informacja Podczas konferencji organizatorzy wręcz prześcigali się w informowaniu o działaniach promocyjnych. – Przygotowaliśmy …
Wyświetlono 25% materiału - 263 słów. Całość materiału zawiera 1054 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się