Poniedziałek, 1 grudnia 2008
Promocyjny pomysł miesiąca
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru235
To nietypowy odcinek naszego cyklu – tym razem jego bohaterem nie jest ani pojedynczy tytuł, ani seria, ani nawet bohater, jak to wcześniej bywało. To coś specjalnego. Na początku listopada do naszej redakcji nadesłanych zostało kilka identycznych przesyłek, a w nich… metalowe wizytowniki. Tam, gdzie wizytownik, powinna być także wizytówka – i rzeczywiście, leżała sobie wygodnie w pudełeczku. Na niej komunikat o następującej treści: „Serdecznie zapraszamy na internetową premierę serwisu Audioteka.pl”. O projekcie pisaliśmy już pod koniec lipca. Pierwszy na polskim rynku wirtualny sklep specjalizujący się w sprzedaży książek audio w trybie on-line wystartował jednak 6 listopada. Poprzedziła go opisywana właśnie akcja promocyjna skierowana do mediów. To jednak nie wszystko. Na wizytówce widniał nadany przez twórców Audioteka.pl osobisty adres e-mail dziennikarza oraz hasło umożliwiające zalogowanie się na własne konto. Tam zaś czekała kolejna niespodzianka – „Karnet dla mediów” umożliwiający ściągnięcie dwóch darmowych audiobooków z oferty ponad 200 tytułów polskich i zagranicznych. Karnet zachował ważność do 30 listopada. Oczywiście, nie wystarczy to, by przyciągnąć do serwisu tłumy klientów. Premiera wsparta została promocyjnym e-mailingiem. W serwisie Audioteka.pl pliki można wyszukiwać na dwa sposoby. …
Wyświetlono 25% materiału - 181 słów. Całość materiału zawiera 726 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się