Poniedziałek, 8 maja 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru167
Po posiedzeniu Rady Nadzorczej z 26 kwietnia zarząd Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych poinformował, że Bogusław Dąbrowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji prezesa zarządu oficyny. Raport podpisany został przez członka zarządu, Tomasza Gigola, oraz Stanisława Wedlera, członka Rady Nadzorczej oddelegowanego do czasowego pełnienia funkcji prezesa. Rada nadzorcza postanowiła także zawiesić Jarosława Nowakowskiego w pełnieniu funkcji członka zarządu WSiP na okres trzech miesięcy i „poddać wnikliwej ocenie jego pracę na stanowisku dyrektora ds. finansowych”. Delegacja Stanisława Wedlera do czasowego pełnienia funkcji prezesa obejmować będzie okres trzech miesięcy. Obecnie w ścisłym kierownictwie spółki jedynie Tomasz Gigol ma pojęcie o wydawaniu podręczników szkolnych. 28 …
Wyświetlono 25% materiału - 100 słów. Całość materiału zawiera 403 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki