środa, 23 września 2009
Nowy Dan Brown
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru256
Amerykańskie wydawnictwo Random House podjęło decyzję o dodrukowaniu kolejnych 600 tys. egz. nowej powieści Dana Browna „The Lost Symbol”, która miała premierę 15 września. Pierwszy nakład wyniósł w USA 5 mln egz., natomiast 1,5 mln egz. przygotowywano na rynki: brytyjski, RPA, australijski i nowozelandzki. Jak 17 września doniosła „Rzeczpospolita” – dzień po brytyjskiej premierze powieści, jej pirackie kopie trafiły już do Internetu. I tak późno, trzeba przyznać. W Polsce tytuł ukaże się pod koniec roku, podobnie do poprzednich tego autora w koedycji wydawnictw Sonia Draga i Albatros. – Fizyczny egzemplarz brytyjskiego wydania dostałam 15 września po południu, ale plik PDF z książką w nocy, z 14 na 15 września – opowiada Sonia Draga. Do chwili zamykania tego numeru Biblioteki Analiz nie znane było jeszcze nazwisko polskiego tłumacza książki, dokładna data premiery, pierwszy nakład, cena, jak też rodzaj oprawy, w jakiej „The Lost Symbol” trafi do naszych księgarń. Trudno również cokolwiek powiedzieć na temat wysokości budżetu marketingowego skierowanego na promocję. Szczegóły te powinny być znane w chwili przygotowywania kolejnego numeru Biblioteki Analiz. Wiadomo, że obie oficyny podzieliły się dystrybucją – część nakładu rozprowadzi Sonia Draga, część Albatros – za pośrednictwem Firmy Księgarskiej Olesiejuków. Prawdopodobne brzmienie …
Wyświetlono 25% materiału - 194 słów. Całość materiału zawiera 778 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się