środa, 30 stycznia 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru213
Być może już w najbliższym roku szkolnym uczniowie gimnazjów będą mogli korzystać z pierwszego „wolnego”, czyli bezpłatnego, podręcznika do matematyki. Jego przygotowaniem w ramach projektu Wolnepodręczniki.pl zajmuje się Fundacja Nowoczesna Polska. „W tej chwili nad książką pracuje sześciu autorów. Są to nauczyciele wolontariusze, którzy sami się do nas zgłosili” – tłumaczy na łamach „Życia Warszawy” Jarosław Lipszyc, prezes fundacji. Książka będzie gotowa w połowie roku, jednak aby uczniowie mogli z niej korzystać, musi otrzymać rekomendację recenzentów ministerstwa. Zbiór dla gimnazjalistów obejmie trzy lata nauki. „Pracujemy właśnie nad modułami dla klas pierwszych. Zachęcamy też nauczycieli do pomocy w pisaniu kolejnych części oraz do zaangażowania się w akcję na rzecz wolnych podręczników – mówi …
Wyświetlono 25% materiału - 112 słów. Całość materiału zawiera 450 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki