środa, 30 stycznia 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru213
Być może już w najbliższym roku szkolnym uczniowie gimnazjów będą mogli korzystać z pierwszego „wolnego”, czyli bezpłatnego, podręcznika do matematyki. Jego przygotowaniem w ramach projektu Wolnepodręczniki.pl zajmuje się Fundacja Nowoczesna Polska. „W tej chwili nad książką pracuje sześciu autorów. Są to nauczyciele wolontariusze, którzy sami się do nas zgłosili” – tłumaczy na łamach „Życia Warszawy” Jarosław Lipszyc, prezes fundacji. Książka będzie gotowa w połowie roku, jednak aby uczniowie mogli z niej korzystać, musi otrzymać rekomendację recenzentów ministerstwa. Zbiór dla gimnazjalistów obejmie trzy lata nauki. „Pracujemy właśnie nad modułami dla klas pierwszych. Zachęcamy też nauczycieli do pomocy w pisaniu kolejnych części oraz do zaangażowania się w akcję na rzecz wolnych podręczników – mówi …
Wyświetlono 25% materiału - 112 słów. Całość materiału zawiera 450 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się