Poniedziałek, 5 czerwca 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru169
– Zagwarantowane ustawą Karta Nauczyciela prawo wyboru podręcznika przez nauczycieli zostanie zachowane, ale być może wybór ten nie będzie tak szeroki jak dotychczas – poinformował wiceminister edukacji, Mirosław Orzechowski. Zaznaczył, że specjaliści muszą „określić” ten wybór, podała PAP. Od dawna trwają spory na temat wyboru podręczników, który zdaniem wielu polityków (ale także niektórych księgarzy i nauczycieli) jest zbyt szeroki. Zwolennicy ograniczenia wyboru podręczników zdają się zapominać, że to jedno z największych osiągnięć reformy oświaty, a zarazem oczywisty element wolnej gry rynkowej. Rynek określa popyt, a bronią się na nim najlepsze tytuły oraz te, które mają swoją niszę, czyli adresowane są do konkretnej grupy nabywców …
Wyświetlono 25% materiału - 104 słów. Całość materiału zawiera 418 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki