Wtorek, 6 listopada 2012
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru340
Tradycyjnie wieczór drugiego dnia Targów Książki w Krakowie zarezerwowany jest dla gali wręczenia Nagród PIK-owego Lauru przyznawanych przez Polską Izbę Książki dziennikarzom propagującym tematykę książkową w mediach. – Jest bardzo istotne, aby w ogóle pisać o książce – budować platformę, na której ludziom wskazuje się, co jest dostępne w księgarniach – mówiła obecna na uroczystości Małgorzata Omilanowska, podsekretarz stanu w ministerstwie kultury. Nagrody przyznano w dwóch kategoriach: „Za promowanie książek i czytelnictwa w mediach drukowanych” oraz „Za promowanie książek i czytelnictwa w …
Wyświetlono 25% materiału - 82 słów. Całość materiału zawiera 331 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki