Wtorek, 20 listopada 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru208
W ekskluzywnym hotelu Westin Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne zaprezentowały wyniki działalności po trzech kwartałach oraz przedstawiły prognozy na najbliższy okres. Stanisław Wedler, prezes WSiP, oświadczył, że tym razem nie będzie udzielał informacji o planowanych akwizycjach, co zapewne spowodowało, że nikt z zaproszonych dziennikarzy nie miał pytań do przedstawicieli oficyny. – Ten rok jest rokiem szczególnym – stwierdził Stanisław Wedler – bo nie wiedzieliśmy, jak wypadniemy po nowych regulacjach wprowadzonych przez ministra Giertycha. Ale odzyskaną przed rokiem pozycję lidera utrzymaliśmy, nie tylko w segmencie podręczników, ale i na całym rynku książki. Nasze osiągnięcia wskazują, że komuś z konkurentów musieliśmy zabrać udziały w rynku, ale dokładnie będziemy o tym wiedzieć dopiero pod koniec grudnia. Na rynku obserwujemy koncentrację, co powoduje, że więksi wydawcy mają lepsze wyniki, zaś mniejsi – gorsze. Jeżeli …
Wyświetlono 25% materiału - 129 słów. Całość materiału zawiera 516 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się