Niedziela, 18 sierpnia 2013
Ofensywa na rynku edukacyjnym
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru360
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne sp. z o.o. (WSiP) nabyły od Wydawnictwa REA s.j. prawa do 167 publikacji z zakresu szkolnictwa zawodowego, które mają na celu wzbogacenie oferty WSiP – dotychczasowego lidera tego segmentu. Dzięki akwizycji, w nowym roku szkolnym, zaproponuje materiały dydaktyczne do 33 najbardziej pożądanych przez rynek zawodów. WSiP posiada obecnie 260 tytułów własnych z zakresu szkolnictwa zawodowego, w tym prawie 100 opracowywanych aktualnie pozycji dostosowanych do nowej podstawy programowej dla 12 najbardziej popularnych zawodów m.in. kucharzy, mechaników samochodowych, kosmetyczek, fryzjerów, techników informatyków, techników budownictwa, techników hotelarstwa, rolnictwa etc. Dzięki akwizycji WSiP stał się właścicielem dodatkowych 167 tytułów do kształcenia zawodowego, zagwarantował sobie również prawo zakupu …
Wyświetlono 25% materiału - 107 słów. Całość materiału zawiera 430 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się