Poniedziałek, 22 września 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru229
„Rok szkolny ruszył. Tymczasem w wielu księgarniach nie można kupić podręczników Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Wkurzeni rodzice blokują infolinię wydawnictwa. Czy za chwilę wkurzą się także akcjonariusze? Prezes spółki zapewnia, że nie” – czytamy w „Pulsie Biznesu” z 3 września. Potwierdzają się zatem medialne doniesienia dotyczące opóźnień dostaw podręczników WSiP do księgarń, informuje dziennik. Cezary Koprowicz, autor tekstu „Witaj szkoło, czyli WSiP kontra wkurzeni rodzice”, opisuje swoje perypetie z próbami zdobycia kompletu „Wesoła szkoła” dla drugiej klasy szkoły podstawowej. Aby pomóc klientom, oficyna udostępniła na swojej stronie internetowej możliwość „ściągnięcia” i wydrukowania materiałów przeznaczonych do pracy w pierwszych dwóch tygodniach nauki. Dotyczy …
Wyświetlono 25% materiału - 102 słów. Całość materiału zawiera 409 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki