Poniedziałek, 26 lipca 2010
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru279
W piątek 9 lipca w Sali Złotej Pałacu Kazimierzowskiego w Warszawie odbyła się uroczystość podpisania porozumienia między Uniwersytetem Warszawskim a Politechniką Warszawską w sprawie wspólnej organizacji Targów Książki Akademickiej i Naukowej Academia. Porozumienie podpisali: prof. Katarzyna Chałasińska-Macukow, rektor Uniwersytetu Warszawskiego i prof. Włodzimierz Kurnik, rektor Politechniki Warszawskiej. – Jak widać książka nie umiera – powiedział rektor Włodzimierz Kurnik w chwilę po podpisaniu porozumienia. – Chcielibyśmy, …
Wyświetlono 25% materiału - 65 słów. Całość materiału zawiera 260 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki