Poniedziałek, 21 lutego 2011
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru294
 Tegoroczna edycja Warszawskich Targów Książki odbędzie się w dniach 12-15 maja w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. W premierowej odsłonie wystawienniczej imprezy wzięło udział 312 wystawców z kraju i zagranicy. Przez cztery dni odwiedziło je blisko 28 tys. gości, akredytowało się ponad 270 dziennikarzy, zapowiedzi i relacje z imprezy ukazały się w wiodących mediach. Swoje publikacje promowało 225 autorów. Odbyło się ponad 300 różnorodnych wydarzeń programowych. „Jesteśmy pewni, że sukces pierwszej edycji imprezy przekonał wystawców do nowoczesnej formuły targów książki – wielowątkowego wydarzenia, w równym stopniu adresowanego do profesjonalistów jak …
Wyświetlono 25% materiału - 91 słów. Całość materiału zawiera 365 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki