Wtorek, 29 stycznia 2019
„Z miłości do literatury” – takie hasło przyświeca Wydawnictwu Poznańskiemu i bezdyskusyjnie oferta tytułowa to potwierdza; przykuwają uwagę pozycje wartościowe, ważne, niejednokrotnie literackie perły. Edytor z Wielkopolski słucha swoich czytelniczek i czytelników, odpowiada na ich oczekiwania, dbając o wysokie standardy literackie i edytorskie. – Jestem zadowolony ze współpracy z Wydawnictwem Poznańskim. Na pewno niektóre rzeczy można poprawić, ale uważam, że to jedno z najlepszych wydawnictw na rynku, które – jako bodaj jedyna z większych oficyn – idzie w dobrą stronę, wydając coraz więcej ciekawych i ambitnych pozycji – poświadcza Krzysztof Cieślik, autor wydanego w ubiegłym roku przekładu „Przemytników książek z Timbuktu” Charliego Englisha oraz współtłumacz biografii „Joseph Conrad i narodziny globalnego świata” Mai Jasanoff. Oficyna stawia przede wszystkim na literaturę piękną, reportaż, a także literaturę popularnonaukową z zakresu nauk humanistycznych – historii, kultury i sztuki. Ale nie tylko. W ostatnich latach oficyna przeszła metamorfozę, związaną nie tylko z ofertą wydawniczą, ale też ze sferą wizerunkową. W 2018 roku został wreszcie odświeżony logotyp. Tak uzasadniano zmianę: „Ponad pół wieku historii Wydawnictwa Poznańskiego jest dla nas powodem do nieustającej dumy, niemniej w naszych codziennych działaniach jesteśmy zorientowani na przyszłość i dalszy rozwój. Chcąc pogodzić te dwie siły, uznaliśmy, że wartości, na których budujemy relacje z naszymi czytelnikami, mediami, recenzentami oraz partnerami biznesowymi, powinny uzyskać nowe, świeższe oblicze”. Kolejnym  krokiem w kierunku rozwoju było powołanie do życia, również w ubiegłym …
Wyświetlono 25% materiału - 227 słów. Całość materiału zawiera 911 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się