Wtorek, 29 stycznia 2019
„Kubuś Puchatek” – najbardziej znany niedźwiadek na świecie, a z drugiej strony nasz rodzimy „Miś Uszatek”, „Dzieci z Bullerbyn”, „Bracia Lwie Serce”, „Muminki”, „Mikołajek”, „Przygody kota Filemona” czy niezapomniane historie z cyklu „Poczytaj mi, mamo”, „Wędrówki pędzla i ołówka”… to zaledwie symboliczna część z niezliczonej zbiorowości czołowych tytułów Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Większość z wymienionych literackich postaci ma gdzieś na świecie swój pomnik, a tymczasem to właśnie oficyna, która swoją działalność rozpoczęła w 1921 roku stanowi żywy pomnik na cześć niezwykłego dorobku literackiego i graficznego, jaki składa się na jej spuściznę. Na przestrzeni ostatniego stulecia, wraz z jednym z najbardziej charakterystycznych znaków graficznych w historii polskiej książki, w naszych domach, na półkach rodzinnych biblioteczek, w rękach kolejnych pokoleń dzieci gościła plejada czołowych rodzimych mistrzów słowa i ilustracji, którzy kształtowali świadomość czytelniczą i zmysł estetyczny kilku pokoleń Polaków. Działo się tak, ponieważ z wydawnictwem przez wiele …
Wyświetlono 25% materiału - 144 słów. Całość materiału zawiera 576 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się