środa, 29 grudnia 2021
KSIĘGA PAMIĄTKOWA NASZEJ KSIĘGARNI
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 560 (23/2021)
Z okazji wyjątkowego jubileuszu 100-lecia wydawnictwa Nasza Księgarnia ukazał się okolicznościowy tom zatytułowany „Znamy się od dziecka. Sto lat wydawnictwa Nasza Księgarnia” opracowany przez Barbarę Gawryluk przy współpracy z Katarzyną Lejborek i Magdaleną Korobkiewicz. Jak czytamy na samym początku tej publikacji, która nie jest przeznaczona do sprzedaży, a jedynie trafia do „krewnych i znajomych” chociaż nie Królika, lecz przyjaciół Naszej Księgarni, wydawnictwo „jest największym polskim wydawcą książek dla dzieci. Tylko w 2020 roku liczba wydanych książek, zabawek i gier wyniosła prawie 3.000.000 egzemplarzy”. Pokaźne dzieło, liczące 430 stron, bogato ilustrowane i mistrzowsko zaprojektowane przez Asię Gwis, zawiera teksty historyczne, wspomnieniowe, jak też bardzo aktualne. Listę „Top wszech czasów” czyli najważniejszych tytułów wydawnictwa rozpoczyna seria „Poczytaj mi, mamo”, „Mikołajek” René Goscinnego …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 481 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się